استایل‌های ترند مناسب فصل زمستان

۱. از رنگ‌های برجسته استفاده کنید

اکثر زمستان‌ها خودمان را محدود به رنگ‌های تیره می‌کنیم؛ زمستان امسال بهترین فرصت است تا پالتوها و کت‌هایتان را با رنگ‌های برجسته مانند نارنجی، بنفش تیره، سرخابی یا قرمز انتخاب کنید. نیازی نیست که از سر تا پا همه‌ی لباس‌هایتان به این رنگ‌ها باشند؛ اما بهتر است یکی از آیتم‌های استایلتان مانند پالتو را پررنگ و برجسته انتخاب کنید تا جلوه‌ی خاص‌تری به استایل شما بدهد.

۲. شَکِت

احتمالا از پاییز تا به الان، متوجه‌ی محبوبیت و جذابیت شکت‌ها شده‌اید. شکت چیزی بین یک پیراهن و یک ژاکت است. ظاهر آن شبیه به یک پیراهن مردانه است اما از پارچه‌های ضخیم‌تر مانند فوتر یا موهر دوخته می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از خرید یک شکت برای زمستان امسال غافل نشوید؛ زیرا شکت‌ها به راحتی می‌توانند جلوه‌ی اسپرت و شیکی به شما بدهند و تقریبا برای هر موقعیتی مناسب هستند. شکت‌ها را می‌توانید به همراه شلوار جین یا شلوار چرم ست کنید و استایل بی‌نظیری داشته باشید.

۳. شلوار چرم

شلوار چرم

در واقع، شلوارهای چرم هرگز از مد خارج نشده بودند! شلوارهای چرم یک انتخاب عالی برای فصل زمستان هستند. شما می‌توانید شلوارهای چرم را می‌توانید هم به صورت تنگ و هم گشاد و راسته بپوشید و استایلتان را به همراه یک جفت بوت ساق‌دار یا حتی کفش پاشنه بلند تکمیل کنید. یک مزیت شلوار چرم این است که می‌توانید آن را با هر لباسی از شکت گرفته تا پالتو و ترنچ کت ست کنید و بدرخشید. اگر دوست دارید استایل متفاوت‌تری داشته باشید، می‌توانید شلوار چرمتان را به رنگ قرمز یا سبز تیره هم انتخاب کنید.

۴. بوت‌های ساق بلند

بوت ساق بلند

بوت‌های ساق بلند همیشه جز ترندهای محبوب و پرطرفدار هستند و از مد خارج نمی‌شوند؛ اما این زمستان به اوج محبوبیت خود رسیده‌اند و یک انتخاب عالی برای داشتن استایلی جذاب هستند، مخصوصا اگر قد بلندی دارید. بهترین گزینه‌ها برای شما بوت‌های چرم یا جیر به رنگ مشکی یا قهوه‌ای هستند. اینکه بوت شما پاشنه داشته باشد یا تخت باشد، بستگی به سلیقه و استایل شخصی شما دارد. شما می‌توانید بوت‌هایتان را با یک شلوار جین تنگ، لگ، دامن، ترنچ کت‌ها، پالتو‌های خز و… ست کنید.

۵. پیراهن بلند بافت

پیراهن بافت

پیراهن‌های بلند بافت یک روش ساده و جذاب برای داشتن استایلی شیک هستند و شما می‌توانید به راحتی آیتم‌های زیادی را با آن‌ها ست کنید. شما می‌توانید روی پیراهن‌تان یک بلیزر، کت چرمی یا کت جین بپوشید و با یک بوت ساق بلند استایل‌تان را تکمیل کنید. اگر می‌خواهید یک پیراهن بلند بافت بپوشید، توجه کردن به جزئیات اهمیت زیادی دارد؛ استفاده از یک کمربند نیز ظاهر ظریف‌تری به استایل شما خواهد داد و همچنین حتما از اکسسوری‌های مینیمال استفاده کنید.

۶. کاپشن پفی

کاپشن پفی

کاپشن‌های پفی یک گزینه‌ی عالی برای در امان ماندن از سرمای سوزناک زمستان هستند. شاید به نظرتان سخت برسد؛ اما جذاب بودن با کاپشن‌های پفی خیلی هم سخت نیست. اگر دوست دارید لباستان جلو بسته باشد، می‌توانید یک کمربند روی کاپشن‌تان ببندید و یک کیف مینیمال را به همراه آن ست کنید. کاپشن‌های پفی را می‌توانید هم به همراه شلوار جین تنگ، هم مدل مام استایل و هم مدل دمپاگشاد که جز ترندهای سال هستند ست کنید. برای تکمیل کردن استایلتان از یک بوت یا کتانی استفاده کنید و اگر دوست دارید متفاوت‌تر به نظر برسید، پوشیدن یک جفت کفش پاشنه بلند نیز ظاهر خاص‌تری به شما خواهد داد.

۷. پالتوی تدی

پالتو تدی

پالتوهای تدی جز ترندهای جدید امسال هستند و راحت‌ترین و نرم‌ترین راه برای گرم ماندن در زمستان هستند. این پالتوها رنگ‌بندی بسیار جذابی دارند که شما می‌توانید با هر سلیقه‌ای، یک مدل شیک برای خود انتخاب کنید. این پالتوها معمولا در رنگ‌های آبی، قرمز، صورتی، قهوه‌ای، کرم، سفید و مشکی هستند که قهوه‌ای و کرم از محبوب‌ترین رنگ‌های آن است.

شما توسط پالتوی تدی جذابتان می‌توانید هم یک استایل اسپرت داشته باشید و هم یک استایل رسمی. اگر دوست دارید رسمی‌تر به نظر برسید، آن را به همراه یک شلوار جین، بوت پاشنه‌دار و یک کیف مینیمال ست کنید و اگر دوست دارید استایل اسپرتی داشته باشید، می‌توانید هودی و شلوار جاگر بپوشید و پالتوی تدی را روی آن بپوشید. در استایل اسپرت از اکسسوری‌هایی مانند کلاه بینی نیز می‌توانید استفاده کنید.

۸. طرح بافت کبریتی

بافت کبریتی

یکی از طرح‌های جدیدی که امسال ترند شده است، طرح کبریتی است و واقعا نمی‌توان ایرادی از آن گرفت؛ زیرا بسیار ساده و در عین حال شیک و جذاب هستند و شما می‌توانید هر لباسی را از تاپ و پلیور گرفته تا شلوار در این جنس و طرح پیدا کنید. شما می‌توانید یک پلیور کبریتی را با یک شلوار جین ترکیب کنید، یک بافت بلند با طرح کبریتی روی لباستان بپوشید یا شلوار کبریتی‌تان را به همراه یک پالتوی تدی یا کاپشن پفی بلند ست کنید.

۹. شلوار جین گشاد

شلوار جین بگی

مدتی است که شاهد بازگشت شلوارهای جین گشاد به دنیای مد هستیم. اگر از شلوارهای تنگ خسته شده‌اید و دوست دارید احساس راحتی بیشتری در لباس‌هایتان داشته باشید، حتما یک شلوار جین گشاد به کمد لباس‌های روزمره‌ی خود اضافه کنید. این شلوارها می‌توانند به بهترین شکل استایل اسپرت شما را تکمیل کنند. شما می‌توانید شلوارهای جین گشادتان را با پالتوهای تدی، کت‌های کوتاه، هودی، ترنچ کت و شکت‌ها بپوشید و با یک جفت کتانی جذابیت استایلتان را چند برابر کنید.

۱۰. جلیقه

جلیقه

وقت آن رسیده است که لباس‌های قدیمی‌تان را بررسی کنید و جلیقه‌های بافتنی را به کمد لباس‌هایتان برگردانید. جلیقه‌ها یک انتخاب عالی برای یک استایل وینتیج و قدیمی هستند و جذابیت منحصر به فردی به شما می‌دهند. پوشیدن جلیقه اصلا کار سختی نیست؛ شما می‌توانید یک پیراهن مردانه بپوشید و جلیقه‌ی بافت اورسایزتان را روی آن بپوشید. این ترکیب را به همراه شلوار چرم، بوت ساق بلند و اکسسوری‌ها تکمیل کنید.

۱۱. دامن پلیسه

دامن پلیسه

شاید فکر کنید هوا کمی برای پوشیدن یک دامن سرد باشد؛ اما اگر دوست دارید استایلی خانمانه، شیک و بی‌نقص داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا حتما دامن‌های پلیسه را امتحان کنید. برای استایل کژوال، شما می‌توانید یک دامن پلیسه‌ی بلند را به همراه یک پلیور بافت اورسایز و یک جفت کتانی ست کنید و برای یک استایل رسمی‌تر، می‌توانید یک بلوز بافت، دامن کوتاه و جوراب شلواری بپوشید و روی لباستان یک پالتوی بلند و اورسایز بپوشید. بهترین کفش‌ها برای این استایل کفش‌های پاشنه بلند جلو بسته و بوت‌های پاشنه‌دار هستند.

۱۲. مانتوی کتی یا بلیزر

بلیزر

بلیزرها یک آیتم جادویی برای داشتن یک استایل شیک به هر سبکی هستند. اگر دوست دارید رسمی باشید، آن را به همراه یک شلوار پارچه‌ای یا چرم و یک جفت کفش پاشنه بلند بپوشید و اگر دوست دارید استایل کژوال‌تری داشته باشید، می‌توانید بلیزرتان را روی ست هودی و شلوار جاگر بپوشید و استایلتان را به همراه یک کلاه کپ و یک جفت کتانی تکمیل کنید.

حرف آخر

در این مقاله ۱۲ لباس به شما معرفی کردیم که زمستان امسال می‌توانند در هر موقعیتی به شما جذابیت ویژه‌ای بدهند و منحصر به فرد بودن شما را به رخ بکشند. همه‌ی این آیتم‌ها در طراحی‌ها و رنگ‌بندی‌های متنوعی موجود هستند که شما با هر سلیقه‌ای می‌توانید مدل مورد علاقه‌تان را پیدا کنید. اگر دوست دارید از دنیای مد پیروی کنید و استایل به روزی داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا حتما این استایل‌ها را امتحان کنید.

منابع: Lux-reviewCosmopolitianWhowhatwearPurewow

همچنین ببینید

ملاقات خصوصی از دغدغه شخصی و زیست من سرچشمه گرفت

نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» در نشست نمایش و نقد این فیلم در باشگاه فیلم فرهنگسرای ارسباران عنوان کرد: در جنوب شهر بعضی آدم‌ها در دنیای خیالی خودشان زندگی می‌کنند. من این آدم‌ها را در محله خودمان دیده‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *