گل‌محمدی به ملاقات علی پروین نرفت

بستری شدن علی پروین در بیمارستان با ماجرای قهر کردن یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس متقارن شد و به همین خاطر گروهی از پیشکسوتان این تیم معتقدند سرمربی پرسپولیس تعمداً به ملاقات علی آقا نرفت تا از تیررس رسانه‌ها دور باشد و بعداً سر یک فرصت مناسب برای عیادت از مربی اسبق خود به دیدن او برود.

گل‌محمدی در اولین روزی که علی پروین بستری شده بود از طریق دوستان مشترک احوال علی آقا را پرسید و تصور بر این بود که همان شب به ملاقات اسطوره پرسپولیس می‌رود اما چنین اتفاقی رخ نداد و تا ظهر یکشنبه که پروین از بیمارستان ترخیص شد هم خبری از سرمربی پرسپولیس بر بالین او نشد.

البته گروهی از اطرافیان تیم پرسپولیس مدعی‌اند یحیی می‌خواهد به منزل علی پروین برود و در اولین فرصت این کار را انجام خواهد داد تا در فضایی کاملاً آرام با علی آقا مشغول به صحبت شود و از این چهره ماندگار فوتبال کشور عیادت کرده باشد.

گل‌محمدی به ملاقات علی پروین نرفت اما…

درخواست یحیی گل‌محمدی از مدیرعامل پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس روز گذشته خبر از ارسال 6 نامه اخطار به باشگاه و بی‌توجهی آنها، خواهان فسخ قراردادش شده است. با این حال طی روزهای اخیر و بعد از ماجراهای شکل گرفته، بحث زیادی درباره خواسته‌های شخصی یحیی گل‌محمدی شکل گرفته است. از بحث مربوط به اینکه او به دنبال مطالبات شخصی خود بوده تا موضوع مربوط به تمدید قرارداد.

اما سرمربی پرسپولیس روز گذشته همه این مسائل را رد کرد و گلایه خود را بابت بی‌توجهی باشگاه اعلام کرد. در این رابطه گفته می‌شود در آخرین گفت‌وگوی شکل گرفته بین یحیی گل‌محمدی و رضا درویش پیش از اتفاقات رقم خورده روزهای اخیر، سرمربی پرسپولیس با اشاره به مشکلات بازیکنان تیمش و گلایه‌ها و غرولندهای آنها طی تمرینات، از باشگاه خواهان تامین بخشی از مطالبات شده بود تا این مشکلات مانعی علیه آنها در مسیر لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان نشود.

همچنین ببینید

حمله شدید رئیس‌جمهور آمریکا به دونالد ترامپ

رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین اظهارات انتخاباتی‌اش، دونالد ترامپ را به عنوان فردی خطاب کرد که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری می تواند دموکراسی آمریکا را نابود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *