لیست خودروهای ۵۰ تا ۱۰۰ میلیونی در بازار+ جدول

اقتصادنیوز: اگر به فکر خرید خودرو با بودجه زیر ۱۰۰ میلیون تومان هستید توجه داشته باشید که با این قیمت خودروی بدون رنگ سخت پیدا می‌شود.برای این کار نیز باید دقت کافی داشته باشید، زیرا خرید خودروی زیر ۱۰۰ میلیون تومان باید به سراغ گزینه‌هایی بروید که حداقل ۱۸ سال از عمر خودرو گذشته است و خواه یا ناخواه این محصولات خرج روی دستتان خواهد گذاشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فرارو، پیکان معروف‌ترین و بیشترین محصول زیر ۱۰۰ میلیون تومان بازار است این سدان محبوب ایرانی‌ها هنوز هم طرفداران خودش را دارد. این خودرو دو مدل دارد یا کاربراتی است یا انژکتوری برای مدل اول می‌توانید حتی ۵۰ میلیون تومان هم هزینه کنید که پیکان ۷۸ تا ۸۰ با کمی رنگ را از بازار پیدا کنید.
اما مدل‌های جدیدتر مانند پیکان ۸۳ کمی قیمت بالاتری دارند برای مثال در آگهی‌ها پیکان بدون رنگ مدل ۸۳ که به گفته آگهی دهنده از همه نظر سالم است ۷۰ میلیون تومان است این خودرو دو گانه سوز است و از این نظر هم شاید برایتان به صرفه باشد.
برای خرید خودروی پراید زیر ۱۰۰ میلیون تومان نیز گزینه‌های مختلفی در بازار وجود دارد پراید‌های هاچ بک عموما مدل ۸۰ یا پایین‌تر هستند برای مثال پراید هاچ بک مدل ۷۷ در بازار که بالای ۴۰۰ هزار کیلومتر نیز کارکرد دارد ۶۲ میلیون تومان است. پراید صندوق دار نیز در این محدوده قیمتی بالای ۲۰ سال ساخت پیدا می‌شود برای مثال مدل ۷۸ صندوق داره کره‌ای دور رنگ ۶۶ میلیون تومان است.
اما پراید ۱۴۱ مدل ۸۴ یا ۸۵ حتی ۸۶ را می‌توان زیر ۱۰۰ میلیون تومان پیدا کرد برای مثال پراید مدل ۸۴ دور رنگ ۹۵ میلیون تومان قیمت دارد.
اگر زیر ۱۰۰ میلیون هزینه می‌کنید به فکر خودروی کمی خاص هم هستید می‌توانید به سراغ مدلی مانند فولکس گلف بروید که مدل ۱۹۹۲ آن ۸۰ میلیون تومان قیمت دارد. یا دوو سیلو مدل ۷۸ هم ۹۵ میلیون تومان است.
در بلک فرایدی هم اصل بخر هم تا ۸۰٪ تخفیف , چیزی نمونده
برای خرید پژوی زیر ۱۰۰ میلیون تومان هم روآ، آر دی و ۴۰۵ می‌توان پیدا کرد پژو ۴۰۵ مدل ۸۰ دور رنگ دوگانه سوز ۱۰۰ میلیون تومان است پژو آر دی مدل ۸۳ ارزن‌تر است با ۶۹ میلیون تومان هم می‌توان این خودرو را خریداری کرد.
در خودرو‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان بازار رنو پی کی مدل ۸۲ هم حدود ۶۰ میلیون تومان است این خودرو به گفته آگهی دهنده بدون رنگ است.
به طور کلی برای خرید خودرو‌های دست دوم ارزان قیمت باید دقت بیشتری داشت، زیرا یک ایراد اساسی فنی می‌تواند هزینه سنگینی را به دوش شما بگذارد در این گزارش صرفا به آگهی‌هایی که خودرو‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان بود پرداخته شد و پیشنهادی برای خرید این محصولات وجود ندارد.

همچنین ببینید

گسترش کمی و کیفی خدمات پس از فروش به مشتریان خودروهای زامیاد

مدیرعامل شرکت زامیاد از گسترش کمی و کیفی خدمات پس از فروش به مشتریان خودروهای زامیاد خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *