آدم ربایان دزفولی به جای خانه لاکچری به زندان رفتند / گروگانگیران غافلگیر شدند

حوادث رکنا: 4 نفر از عوامل اصلی آدم ربایی در شهرستان درفول دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ روح اله یاری زاده فرمانده انتظامی دزفول در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: پس از رهاسازی گروگان توسط ماموران و متواری شدن آدم ربایان از صحنه جرم ، موضوع دستگیری آنها بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی با اشاره به پشتیبانی های سربازان گمنام امام زمان(عج) افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی با تلاش های شبانه روزی و اقدامات فنی موفق به شناسایی محل مخفیگاه آدم ربایان شده که پس از هماهنگی با مرجع قضایی ، طی عملیات هایی منسجم و ضربتی ۴ نفر از عوامل اصلی آدم ربایی را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول در ادامه ضمن اشاره به اعتراف متهمان به بزه انتسابی اظهار داشت: متهمان علت و انگیزه خود را از اقدام به آدم ربایی ، کسب درآمد نامتعارف و درخواست وجه نقد اعلام نمودند.
سرهنگ یاری زاده در خاتمه ضمن اشاره به حمایت های همه جانبه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ، تصریح کرد: در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.

همچنین ببینید

جزئیات بخشنامه مزد ۱۴۰۳ منتشر شد

مطابق موارد بیان شده در بخشنامه مزد ۱۴۰۳,این مصوبه قابلیت اجرا از ابتدای سال جاری را دارد و مبنای محاسبه کارگران مشمول قانون کار(اعم از قرارداد دایم یا موقت) می بایست این مصوبه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *