نماینده مردم تبریز در مجلس، گفت: اقدامات دیوان محاسبات کشور به‌عنوان یک نهاد نظارتی در ورود به حل مشکلات و مسائل مرتبط با معیشت مردم قابل تقدیر است.

متفکر آزاد: ورود دیوان محاسبات به موضوعات مرتبط با معیشت مردم شایسته تقدیر است

نماینده مردم تبریز در مجلس، گفت: اقدامات دیوان محاسبات کشور به‌عنوان یک نهاد نظارتی در ورود به حل مشکلات و مسائل مرتبط با معیشت مردم قابل تقدیر است.

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، روح‌الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از اقدام دیوان محاسبات کشور در رفع مشکل ترخیص بیش از 81 تن روغن پایه تولید شیرخشک نوزاد از گمرک استان چهارمحال و بختیاری، گفت: اقدامات این نهاد نظارتی در ورود به حل مشکلات و مسائل مرتبط با معیشت مردم قابل تقدیر است.
وی اظهار داشت: از ورود دیوان محاسبات به مسائلی که با زندگی مردم ارتباط تنگاتنگ دارد و گامی در راستای حل گره‌ها و مشکلات معیشتی مردم محسوب می‌شود، قدردانی می‌کنم. این اقدامات، در بلندمدت می‌تواند برای حل مشکلات بزرگ و کوچک کشور کمک‌کننده باشد.
به گزارش تسنیم، با پیگیری دیوان محاسبات کشور مشکل ترخیص بیش از 81 تن روغن پایه تولید شیرخشک نوزاد در گمرک استان چهارمحال و بختیاری رفع و مقرر شد سایر مواد اولیه شیر خشک نوزاد از سایر شرکت‌های مربوطه در سطح کشور جمع‌آوری و به چرخه تولید شیر خشک منتقل و بیش از 450 هزار قوطی شیر خشک یارانه‌ای تولیدی از این محل طی روزهای آتی به‌منظور توزیع، به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحویل شود.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

هویت تمام شهدا مشخص شد

رییس سازمان مدیریت بحران گفت: هویت تمام شهدا مشخص شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *