معرفی نامحدود

به نام دادار پاک

بعد از تجربیات موفق در تاسیس و فعالیت در قالب هلدینگ اقتصادی و فرهنگی امکان و موسسه مطبوعاتی امکان و در راستای برنامه های توسعه ای، قوای رسانه ای خود را با تاسیس و توسعه‌ی پایگاه خبری نامحدود افزایش دادیم.

پایگاه علمی و خبری نامحدود نیز وابسته به مجموعه اقتصادی و فرهنگی امکان، با هدف توسعه آگاهی و دانش علوم مدیریتی، اقتصادی، اجتماعی و مباحث فرهنگی در سال 1395 در راستای امور انتشاراتی و مطبوعاتی سبز یا همان فاقد کاغذ و با حمایت از محیط زیست، پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

ما در نامحدود در تلاش هستیم محتوای منحصر بفرد و ویژه، منطبق بر نیازهای جامعه تولید کنیم.

نامحدود، در حوزه های علوم اجتماعی، مدیریتی، اقتصادی و هنجارها و ناهنجاریهای جامعه اقدام به تولید محتوای تصویری، آوایی و نوشتاری از طریق کارشناسان، متخصصین و خبرنگاران مختلفش می نماید تا به حداقلِ مسوولیت های اجتماعی خویش عمل نماید.

برترین نقطه تمرکز نامحدود به تولید محتوایی یکتا، منحصر بفرد و ویژه، منطبق بر نیازهای جامعه است که توسط کارشناسان خبره و کارآزموده تدوین می گردد. ما در فاز توسعه‌ای آتی نامحدود در تلاش هستیم تا تازه ترین محتواهای ویدیویی که توسط شما تولید می شود را مستقیما به نام خودتان بازنشر داده تا شما نیز به عنوان یک شغل پایدار به آن بنگرید.

حرفه شهروند خبرنگاری یکی از اقدامات بنیادین نامحدود در حوزه بازنشر اطلاعات منحصر به فرد و به موقع در عرصه‌ی رسانه می باشد.

نامحدود، با ساز و کارهای منطبق بر استانداردهای روز جهان، در قالب یک وب سایت قدرتمند و اپلیکیشن های وابسته به آن به هر شهروند فارسی زبان این امکان را می دهد که در پنل اختصاصی خویش و با استفاده از تلفن همراه خود محتوای جذاب تولید کند که با به اشتراک گذاری محتوا و کسب امتیاز لازم از طریق بازدید محتوا، پسندیده شدن و بحث بر روی هر خبر یا محتوا، به راحتی می تواند بصورت ماهیانه تحت عنوان شهروند خبرنگار از نامحدود، بدون هیچ حد و مرزی منافع دریافت کنید.

شهروندان گرامی و همه‌ی فارسی‌زبانان در سراسر جهان می‌توانند صرفا با در اختیار داشتن آدرس پایگاه علمی، خبری نامحدود هر روزشان را با مشاهده ویدیوهای جذاب، خبری و سرگرم کننده و همچنین مطالعه نامحدود در حوزه‌های کاربردی و عمومی، آغاز تا صاحب دستاوردهای نامحدود شوند.

پایگاه علمی و خبری نامحدود – تحت مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و منطبق بر قوانین مطبوعاتی، انتشاراتی و رسانه ای کشور ایران است که بر روی دامنه www.namahdoud.ir فعالیت می نماید.

ما مدعی هستیم که ضمن تامین ذائقه فکری شهروندان، بدور از هرگونه وابستگی سیاسی، برای یکایک جوانان این مرز و بوم در شمال، جنوب، غرب و شرق کشور و حتی در سایر کشورهای فارسی زبان و ایرانیان مقیم خارج از کشور، بینهایت فرصت شغلی پایدار ایجاد نماییم.

مهم‌ترین نقاط عطف و تمایز نامحدود در چگونگی درج خبر توسط خبرنگاران و دسترسی دائمی و ۲۴ ساعته به درج خبر از هر نقطه جهان و در هر لحظه است که با تکیه بر بستر نرم افزاری ویژه نامحدود و مباحثی همچون استریمینگ قدرتمند و سرورهای کارآمد تحقق یافته است.

هر رنگ در نامحدود نشانگر یک گروه یا عنوان خبری است و نماد نامحدود که متشکل از ۷ دایره و به شکل علامت بینهایت است در واقع بیانگر همان ۷ گروه موضوعی برای محتواهای علمی، آموزشی، تحلیلی و خبری است.

ما برای شما، نامحدودِ نامحدود پیشنهادات کاری و کاربردی مهیا کرده ایم،  از فیلم‌های کوتاه، جشنواره‌های محتوایی و پلن های درآمدزایی متفاوتی گرفته تا راهکارهای توسعه کسب وکار که فقط کافیست اولین گام را مصمم تر از همیشه بردارید و نامحدود را در زندگی شخصی و کاری خود جاری کنید.

نامحدود با شعار سازمانی:

” ببین، بخوان، زندگی کن” در صدد است تا  بهترین خوراک فکری، اطلاعاتی و مطالعاتی مناسب را برای علاقمندان در سه بخش تصویری، متنی و عکس یکجا فراهم و به عنوان یک رسانه، بال بلند پرواز برای برندها محسوب شود.

شما با همراهی ما می توانید: نامحدود ببینید، نامحدود بخوانید و نامحدود زندگی کنید!

پایگاه علمی، خبری نامحدود ضمن اخذ مجوز از معاونت محترم مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توانسته است نماد طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز ثبت نرم افزار موبایلی از رسانه های دیجیتال، گواهینامه ثبت علامت تجاری و همچنین نماد اعتماد را از وزارت صنعت، معدن و تجارت اخذ نماید.

 

هر ایرانی یک خبرنگار نامحدود

بدورد