شروع مسابقه تلویزیونی شهروند و مافیا

به گزارش  خبرگزاری تسنیم، مسابقه «شهروند و مافیا» به نوعی در شبکه نسیم تازه‌وارد به حساب می‌آید. چند فصل از این برنامه را شبکه سلامت پخش کرد و حالا به شبکه نسیم رفته است. در قدمِ اول بهنام تشکر اجرای این مسابقه را برعهده داشت و در ادامه علیرام نورایی به عنوان مجری مطرح شد.

فصل قبلی آن در شبکه نسیم بازپخش شد. قرار است فصل جدید این برنامه که با تغییراتی همراه است برای شبکه نسیم ساخته شود. علیرام نورایی به عنوان مجری این برنامه باقی می‌ماند و علیرضا سلطانی تهیه‌کننده آن در گفت‌وگویی با خبرنگار تسنیم از پخش فصل جدید آن از اول بهمن‌ماه ساعت 21 در شبکه نسیم خبر داد.

به گفته او قرار است این مسابقه تلویزیونی تا سه فصل برای شبکه نسیم ساخته شود. هر فصلِ آن 37 قسمت دارد.

«شهروند و مافیا» مسابقه‌ای است که در آن شخص، با آزمون و خطا برای شناسایی نقش اشخاص دیگر تلاش می کند. در این مسابقه اشخاص به صورت پنهانی میان دو گروه آگاه و ناآگاه و دو دسته مافیا و شهروندان تعیین نقش می‌شوند و اکثریت شهروند این فرصت را پیدا می کنند تا اشخاص مافیا را شناسایی و برای حذف آن ها رأی دهند.

«شهروند و مافیا» از شنبه اول بهمن‌ماه روزهای زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) ساعت 21 از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود.

همچنین ببینید

ملاقات خصوصی از دغدغه شخصی و زیست من سرچشمه گرفت

نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» در نشست نمایش و نقد این فیلم در باشگاه فیلم فرهنگسرای ارسباران عنوان کرد: در جنوب شهر بعضی آدم‌ها در دنیای خیالی خودشان زندگی می‌کنند. من این آدم‌ها را در محله خودمان دیده‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *