نیکول کیدمن رکورددار بازی در مجموعه‌های تلویزیونی شد

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛نیکول کیدمن در حالی آمادگی خود برای حضور در «پرستار بی عیب و نقص» را اعلام کرد که چند هفته قبل قرارداد بازی در نسخه تلویزیونی «آقا و خانم اسمیت» را امضا کرده بود. «پرستار بی عیب و نقص» یک مینی سریال است که خالق آن مایا ارسکاین، نویسنده فیلمنامه اش هم هست و خود او نقش مقابل کیدمن را در مجموعه به عهده دارد. هر دوی آنها به عنوان تهیه کننده هم با این درام پرتنش همکاری می کنند.

شبکه اچ بی او که همکاری و دوستی نزدیکی با کیدمن دارد، تهیه کننده اصلی «پرستار بی عیب و نقص» است. شرکت فیلمسازی لجندری پیکچرز هم در ساخت مجموعه همکاری دارد و این مسئله شائبه تبدیل آن به یک فیلم/ مجموعه را شدت بخشیده است.

فیلمنامه «پرستار بی عیب و نقص» با نگاهی به نول پرخواننده ای به همین نام نوشته شده که در سال ۲۰۱۶ روی پیشخوان کتابفروشی ها قرار گرفت و داستانش وقایع نگاری واقعی قتل پرسروصدای لوسیا و لئو کریم توسط پرستار خانگی شان در سال ۲۰۱۲ است.

در داستان مجموعه، پرستاری موجه راهی خانه ای می شود تا برای زوجی کار کند که صاحب دو بچه هستند. اما ذهن پاک او بتدریج تبدیل به ذهنی گناهکار و خطرناک می شود که می تواند دست به جنایت بزند. داستان مجموعه تلاش می کند به روانکاوی این پرستار و دلایلش برای انجام جنایت بپردازد.

هنوز معلوم نیست کیدمن چه نقشی در مجموعه بازی می کند. برخی تحلیل گران عقیده دارند ایفای نقش پرستار گناهکار می تواند موقعیت تازه و ویژه ای برای او در بین اهالی سینما و تلویزیون بوجود بیاورد. این درحالی است که بسیاری عقیده دارند ایفای چنین نقشی توسط او، عملی مخاطره آمیز و خطرناک است.

«آقا و خانم اسمیت» تلویزیونی را شبکه آمازون تهیه می کند و کلید فیلمبرداری اش تازه خورده است. دنی گلاور همبازی کیدمن در این اکشن ماجراجویانه جاسوسی است، که به بازسازی نسخه سینمایی فیلم موفقی پرداخته که برادپیت و آنجلینا جولی بازیگرانش بودند.

کیدمن که برای «ساعتها» جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را دریافت کرد، در یک دهه اخیر همکاری نزدیکی با مجموعه های تلویزیونی داشته و برای بازی در آنها با تحسین منتقدان همراه بوده است.

همچنین ببینید

ملاقات خصوصی از دغدغه شخصی و زیست من سرچشمه گرفت

نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» در نشست نمایش و نقد این فیلم در باشگاه فیلم فرهنگسرای ارسباران عنوان کرد: در جنوب شهر بعضی آدم‌ها در دنیای خیالی خودشان زندگی می‌کنند. من این آدم‌ها را در محله خودمان دیده‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *