«نون‌خ» به شبکه یک برمی‌گردد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پخش فصل چهارم «نون‌خ» از سه‌شنبه اول فروردین‌ماه آغاز شده و تا 16 فروردین، 14 قسمت از آن روی آنتن رفته است. 

«نون خ» که بیش از یک هفته به احترام شب‌های قدر روی آنتن نرفت، در غیبت خود هم از رکوردزنی در تلوبیون دست برنداشته و تاکنون بیش از 7 میلیون و 722 هزار بار در تلوبیون تماشا شده است.

تا چهارشنبه 30 فروردین 19 قسمت از «نون‌خ» روانه آنتن خواهد شد و دو قسمت پایانی نیز دوم و سوم اردیبهشت همزمان با عید فطر پخش می‌شود.

در فصل چهارم این سریال به موضوعاتی چون مشکلات پیری جمعیت، ضرورت کارآفرینی و افزایش جمعیت در فضایی کمدی پرداخته شده و علاوه بر بازیگران محبوب فصل‌های قبل، هومن حاج عبداللهی و بیژن بنفشه‌خواه نیز به فهرست بازیگران اضافه شده‌اند. 

سعید آقاخانی، حمید رضا آذرنگ، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، مجید یاسر، ندا قاسمی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، صهبا شرافتی، امیر سهیلی، آتنا مهیاری، کاظم نوربخش، ماشاالله وروایی، سیروس سپهری، رضا رشیدی، سیدحسین موسوی، راضیه دهقان، علی اخوان، افشین ملکی، نارین ایوبی، وریا امینى، اکرم یدی، مهرنوش طوسی، کاوان کاکایی، ابراهیم اسدى، شبنم عظیمى بازیگران سریال «نون‌خ» هستند. 

پیش از این «نون‌خ1» نوروز 1398، «نون‌خ2» اواخر فروردین 1399 و «نون‌خ3» نوروز 1400 از شبکه اول روی آنتن رفته‌اند.

این مجموعه جزو سریال‌های موفق تلویزیون در فضای طنز و کمدی است و فصل چهارم آن نیز با استقبال روبرو شده است.

همچنین ببینید

ملاقات خصوصی از دغدغه شخصی و زیست من سرچشمه گرفت

نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» در نشست نمایش و نقد این فیلم در باشگاه فیلم فرهنگسرای ارسباران عنوان کرد: در جنوب شهر بعضی آدم‌ها در دنیای خیالی خودشان زندگی می‌کنند. من این آدم‌ها را در محله خودمان دیده‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *