«سینما نوستالژی» با «کلاه قرمزی و پسرخاله» آغاز می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، پنجشنبه هفتم اردیبهشت ماه با اکران فیلم خاطره‌انگیز «کلاه قرمزی و پسرخاله» به کارگردانی ایرج طهماسب،  طرح «سینما نوستالژی» آغاز خواهد شد تا آثار ساخته شده  در حوزه کودک و نوجوان را دوباره تماشا کنیم.

«سینما نوستالژی» از پنجشنبه هفتم اردیبهشت کار خود را آغاز می‌کند و تا سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان هر هفته یک فیلم از سینمای کودک و نوجوان را روی پرده می‌برد.

هدف «سینما نوستالژی» تماشای آثار تاریخی سینمای کودک و نوجوان است و می‌خواهد با اکران دوباره آن‌ها علت موفقیت و اقبال این آثار را یادآوری کند.

«کلاه و قرمزی و پسرخاله» اولین فیلم «سینما نوستالژی» است که پنجشنبه هفت اردیبهشت، ساعت 15 در سالن استاد کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی روی پرده می‌رود و پس از آن هر پنجشنبه یک فیلم سینمایی با طرح «سینما نوستالژی» در بنیاد سینمایی فارابی اکران می‌شود.

درباره‌ی ادمین نامحدود

همچنین ببینید

۱۰ نقاش برتر تاریخ هنر به انتخاب هوش مصنوعی

دامنه تأثیرپذیری هنر از فناوری جدید به‌ویژه هوش مصنوعی، مدام در حال افزایش است و این روند رو به رشد، قابلیت‌های پرشماری را فراروی کاربران قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *