عربستانی‌ها در فکر ۳ ستاره ایرانی

باشگاه الهلال مدت‌هاست برای به خدمت گیری مهدی طارمی با باشگاه پورتو وارد مذاکره شده است و اعلام داشته درصدد تلاش برای جذب مسی هم است و حضور بازیکن ایرانی در تیمش می‌تواند منجر به اتفاقاتی خوبی برایش شود.

مهدی طارمی فعلا در برابر این پیشنهاد مقاومت کرده است اما هیچ بعید نیست در آینده ای نزدیک و بعد از حضور مسی در الهلال وی هم راهی ریاض شود.

اما تمایل عربستانی‌ها برای جذب بازیکن ایرانی تنها به مهدی طارمی ختم نمی‌شود. خبر رسیده سه بازیکن دیگر تیم ملی هم مورد  توجه عربستانی‌ها قرار گرفته است و هیچ بعید نیست فصل آینده در لیگ برتر عربستان توپ بزنند. یکی از این‌ها احمد نورالهی است که به همراه تیم شباب الاهلی قهرمان لیگ برتر امارات شده است. گفته می شود تیمی که احمد نورالهی را می‌خواهد الاتحاد است.

تلاش‌هایی برای به خدمت گیری علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس و محمد محبی وینگر تیم استقلال آغاز شده است. محمد محبی در پایان فصل بازیکن سانتاکلارا می‌شود و باید با نظر باشگاه پرتغالی راهی لیگ عربستان شود اما علیرضا بیرانوند با تیم پرسپولیس قرار دارد. در صورتی که این جابجایی‌ها انجام شود، لیگ برتر عربستان هم در فصل آینده برای ایرانی‌ها جذاب خواهد شد.

همچنین ببینید

کنایه عجیب و سنگین پدر حسن یزدانی به علیرضا دبیر

پدر حسن یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران در مصاحبه جدید خود کنایه‌ای به علیرضا دبیر زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *