محسن یگانه کنسرت برگزار می‌کند

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، محسن یگانه یکی از خوانندگانی بود که در میان اخبار و شایعاتِ ممنوع‌الفعالیتی؛ نامش همواره تکرار می‌شد. در اوجِ این حاشیه‌ها، محسن یگانه یک بار هم واکنشی داشت و مصاحبه‌ی منتصب به خودش در یکی از رسانه‌ها را تکذیب کرد.

حالا و پس از فروکش کردنِ بازارِ شایعات و پس از عبور از خبررسانی‌ها درباره ماجراهای ممنوع‌الفعالیتیِ چند خواننده؛ محسن یگانه هم قرار است روی صحنه برود. این خواننده شناخته شده و محبوب موسیقی پاپ کشورمان؛ از 19 خرداد 1402 در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس روی صحنه خواهد رفت. بلیت‌فروشی این کنسرت از امروز جمعه 12 خرداد 1402، از ساعت 16 در سایت ایران کنسرت آغاز خواهد شد.

جالب اینکه در ویدیوها و عکس‌هایی که مربوط به اطلاع‌رسانیِ این کنسرت است، هیچ خبری از نشانِ شرکت یا موسسه برگزار کننده کنسرت‌هایِ پیشینِ محسن یگانه نیست. گویا این خواننده دیگر قصد همکاری با شرکتِ قبلی را ندارد و قصد دارد فعالیت‌هایش را به طور مستقل ادامه دهد.

محسن یگانه ,

همچنین ببینید

روز جهانی مادر و زن و تاریخچه نامگذاری آن

تاریخ روز مادر و زن در کشورهای مختلف، متفاوت است اما تاریخ روز جهانی مادران دومین یکشنبه ی ماه می می باشد و روز جهانی زنان هم تاریخ دیگری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *