محسن یگانه کنسرت برگزار می‌کند

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، محسن یگانه یکی از خوانندگانی بود که در میان اخبار و شایعاتِ ممنوع‌الفعالیتی؛ نامش همواره تکرار می‌شد. در اوجِ این حاشیه‌ها، محسن یگانه یک بار هم واکنشی داشت و مصاحبه‌ی منتصب به خودش در یکی از رسانه‌ها را تکذیب کرد.

حالا و پس از فروکش کردنِ بازارِ شایعات و پس از عبور از خبررسانی‌ها درباره ماجراهای ممنوع‌الفعالیتیِ چند خواننده؛ محسن یگانه هم قرار است روی صحنه برود. این خواننده شناخته شده و محبوب موسیقی پاپ کشورمان؛ از 19 خرداد 1402 در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس روی صحنه خواهد رفت. بلیت‌فروشی این کنسرت از امروز جمعه 12 خرداد 1402، از ساعت 16 در سایت ایران کنسرت آغاز خواهد شد.

جالب اینکه در ویدیوها و عکس‌هایی که مربوط به اطلاع‌رسانیِ این کنسرت است، هیچ خبری از نشانِ شرکت یا موسسه برگزار کننده کنسرت‌هایِ پیشینِ محسن یگانه نیست. گویا این خواننده دیگر قصد همکاری با شرکتِ قبلی را ندارد و قصد دارد فعالیت‌هایش را به طور مستقل ادامه دهد.

محسن یگانه ,

درباره‌ی ادمین نامحدود

همچنین ببینید

مهدی ظهوری مجری پیشکسوت تلویزیون درگذشت

مهدی ظهوری از مجریان پیشکسوت تلویزیون که در بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان تهران بستری شده بود، بامداد امروز درگذشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *