روایت سردار رادان از جنگ مرزی “مزه‌سر” و نحوه شهادت مرزبانان

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی صبح امروز در آیین نکوداشت شهدای سال 1402 فراجا اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون فراجا 20 شهید را برای امنیت 9 استان کشور (10 شهید مرزبانی و 10 شهید انتظامی) تقدیم کرده است.

وی افزود: ده‌ها نفر سراپا مسلح به یک برجک مرزی ایران در نقطه صفر مرزی حمله ‌کنند، برجک توسط این افراد با سلاح‌های مختلف محاصره می‌شود، بسیار تلاش می‌شود تا رزمندگان واقع در برجک را به تسلیم بکشند و آنها را اسیر کنند، اما ماموران انتظامی به آنها حمله می‌کنند و مقاومت می‌کنند.

رادان گفت: بر اساس اطلاعات موثق تعدادی که تلاش کردند خودشان را به برجک برسانند از فرماندهانشان درخواست نیروی کمکی در برابر آتش ایرانی‌ها کرده بودند، این نشان از مقاومت نیروهای ایرانی داشت.

فرمانده کل انتظامی بیان کرد: پایان جنگ مزه‌سر مصادف شد با همه شهادت رزمنده‌هایی که در آن برجک بودند.

وی ادامه داد: شهدای انتظامی در درگیری های متفاوتی جان خود را تقدیم کشور می‌کنند، در جنگ با تروریست‌ها، عملیات تروریستی (شهید شهرکی)، مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر و در راه امر به معروف انتظامی شهید تقدیم کشور کرده است تا امنیت مردم حفظ شود.

رادان خاطرنشان کرد: اگر کسی بخواهد از مأموران قانون عبور کند حتما از آن عبور می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم تعداد اندکی هنجارشکن ارزش‌های دینی و امنیت مردم را به سخره بگیرند.

همچنین ببینید

واکنش ایلان ماسک به قتل کودکان در غزه

ایلان ماسک با اشاره به وضعیت موجود در نوار غزه گفت، هر عضوی از حماس را از بین ببرید، تعدادی عضو جدید ایجاد می‌کنید. اگر شما احدی از فرزندان و کودکان در غزه را بکشید، اعضای جدیدی برای حماس ایجاد خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *