۵ بازیکن جدید در پرسپولیس

به گزارش همشهری‌آنلاین، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خواستار حضور پنج نفر از بازیکنان تیم‌های پایه در جمع بازیکنان بزرگسال باشگاه شد. سرمربی سرخپوشان پایتخت که فصل گذشته تنها ابوالفضل سلیمانی را از بین بازیکنان رده پایه به جمع بزرگسالان اضافه کرده بود با وجود موافقتش مبنی بر انتقال قرضی این بازیکن به آلومینیوم اراک تصمیم به استفاده بیشتر از بازیکنان رده پایه گرفت.

گل‌محمدی پس از استفاده مداوم از امیررضا رفیعی، علیرضا خدادادی و محمد میلاد سربی در تمرینات بزرگسالان خواهان عقد قرارداد رسمی با این نفرات شد تا بتواند از آنها برای فصل بیست و سوم لیگ برتر استفاده کند. از این رو بازیکنان رده امید پرسپولیس با انتقال به جمع بزرگسالان دارای قرارداد حرفه‌ای می‌شوند تا از این به بعد تمام و کمال برای بزرگسالان بازی کنند.

همچنین علی بابایی و علیرضا عنایت‌زاده بازیکنان رده جوانان نیز با نظر مستقیم گل محمدی در جمع بزرگسالان باقی ماندند تا تعداد نفرات رده پایه که در جمع شاگردان او حضور مستمر خواهند داشت به پنج نفر برسد.

همچنین ببینید

واکنش ایلان ماسک به قتل کودکان در غزه

ایلان ماسک با اشاره به وضعیت موجود در نوار غزه گفت، هر عضوی از حماس را از بین ببرید، تعدادی عضو جدید ایجاد می‌کنید. اگر شما احدی از فرزندان و کودکان در غزه را بکشید، اعضای جدیدی برای حماس ایجاد خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *