طارمی میان غول‌های رقیب دست به دست شد

به گزارش همشهری آنلاین مهدی طارمی که فصل گذشته با زدن ۲۲ گل عنوان بهترین گلزن لیگ پرتغال را به خود اختصاص داد، یکی از سوژه های نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا بود که چند تیم خواهان به خدمت گرفتن او بودند.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که ۳۱ سالگی را پشت سر می گذارد پس از درخششی که در فوتبال پرتغال داشت مورد توجه تیم هایی از کالچو و لیگ جزیره قرار گرفت اما هنوز مشخص نیست این جابجایی صورت خواهد گرفت تا او همچنان در پورتو خواهد ماند.

پس از آنکه حضور مهدی طارمی در تیم فوتبال آ.ث میلان منتفی شد، دیگر تیم میلان یعنی اینتر به مشتریان این بازیکن اضافه شده است. میلانی های آبی پوش که به دنبال پرکردن جای خالی «روملو لوکاکو» هستند، روی مهاجم تیم ملی ایران دست گذاشته اند.

اینتر در شرایطی به دیگر مشتری مهدی طارمی تبدیل شده که قبل از این تیم، تاتنهام انگلیس هم خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن شد و پیشنهاداتش را هم مطرح کرد اما باشگاه پورتو با در نظر گرفتن ۳۰ میلیون یورو برای انتقال وی سنگ اندازی بزرگی انجام داده است.

حالا با پا پیش گذاشتن تیم اینترمیلان باید دید که مسئولان تیم پرتغالی از موضع خود کوتاه خواهند آمد یا همچنان بر دریافت رقم انتقال پافشاری می کنند تا در نهایت طارمی در لیگ پرتغال بماند.

همچنین ببینید

کنایه عجیب و سنگین پدر حسن یزدانی به علیرضا دبیر

پدر حسن یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران در مصاحبه جدید خود کنایه‌ای به علیرضا دبیر زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *