در کره جنوبی خیلی درباره طارمی صحبت می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ادگار برونو مهاجم 36 ساله فعلی تیم فوتبال دائگوی کره جنوبی در برهه کوتاهی به عضویت تیم پورتو درآمد و برای این تیم به میدان رفت. وی سابقه بازی در تیم‌های سائوپائولو، واسکو داگاما، ویتوریا گیمارش، آدانا دمیر اسپور و الوصل را در کارنامه دارد.

ادگار در گفت‌وگویی که با روزنامه «اوژوگو» پرتغال داشته، درباره وضعیت پورتو اظهار داشت: من همیشه بازی‌های پورتو را دنبال می‌کنم؛ به‌ویژه هنگام حضور این تیم در لیگ قهرمانان اروپا. کره‌ای‌های زیادی هستند که می‌گویند تیم‌های اسپانیایی، ایتالیایی و انگلیسی، پورتو را به‌راحتی شکست می‌دهند و به آنها می‌گویم باید به پورتو احترام بگذارید، چون این تیم همیشه کار هر تیمی را سخت می‌کند.

وی با تمجید از مهاجم تیم ملی کشورمان تصریح کرد: مهدی طارمی به‌خاطر گل‌هایی که می‌زند، در کره جنوبی شناخته شده است و خیلی درباره او صحبت می‌شود. او مهاجمی ترسناک است و به‌خاطر گل‌هایی که در انتخابی جام جهانی به ثمر رسانده، در آسیا به شهرت رسیده است.

مهاجم سابق پورتو با اشاره به ویژگی‌های ستاره تیم ملی ایران گفت: طارمی نه تنها یک گلزن است، بلکه فضای زیادی برای سایر بازیکنان می‌سازد و به همین خاطر است که توجهات را جلب می‌کند. او به بقیه بازیکنان پاس گل می‌دهد و با حرکات و پاس‌های خودش به تیم کمک می‌کند. طارمی همیشه می‌خواهد خارج از فضای مهاجم شماره 9 بازی کند و گزینه‌های پاس زیادی برای هم‌تیمی‌های خودش فراهم می‌کند.

مهدی طارمی تاکنون در 158 مسابقه با پیراهن پورتو به میدان رفته و موفق به ثبت آمار 82 گل و 50 پاس گل شده است.

همچنین ببینید

کنایه عجیب و سنگین پدر حسن یزدانی به علیرضا دبیر

پدر حسن یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران در مصاحبه جدید خود کنایه‌ای به علیرضا دبیر زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *