حتی یک کلمه از حرف‌های گواردیولا را نفهمیدم

متئو کواچیچ، هافبک کروات سیتی، در روزهای اول حضورش در این باشگاه از درک حرف‌های پپ گواردیولا عاجز بود.

به گزارش “ورزش سه”، سیتی در تابستان امسال برای خرید کواچیچ 30 میلیون یورو هزینه کرد و او را از چلسی خرید. او سابقه بازی برای رئال را نیز دارد و بازیکنی کاملا باتجربه است با این حال در هفته‌های اول حضورش در سیتی به مشکل خورده بوده و ایده‌های تاکتیک گواردیولا را نمی‌فهمید، هرچند الان شرایط برای او کاملا بهتر شده است.
او 14 بار برای سیتی در همه رقابت‌ها به میدان رفته و در یازده تایشان نیز فیکس بوده است.
کواچیچ 29 ساله در مورد روزهای اول حضورش در سیتی گفت: «به شکلی باورنکردنی سخت بود چون باید چیزهای جدیدی یاد می‌گرفتم. با خودم می‌گفتم کاش وقتی جوان‌تر بودم، با گواردیولا کار می‌کردم، با این حال هرگز برای یادگیری دیر نیست. خوشحالم که می‌توانم از پپ چیزهایی یاد بگیرم که قبلا نمی‌دانستم و کسی به من در موردشان نگفته بود.»
ستاره کروات ادامه داد: «من در زمین بسیار می‌دوم و یادم است یک روز پپ من را در تمرین کنار کشید و گفت لازم نیست اینقدر بدوی و بیشتر از فکرت استفاده کن. او می‌گفت به آن طرف نرو و برای من شعاع حرکتی مشخصی تعیین می‌کرد. اعتراف می‌کنم ابتدا یک کلمه از حرف‌هایش را هم نمی‌فهیمدم ولی به تدریج به درک بهتری رسیدم. دوست داشتم این نکات را یک مربی زودتر به من یاد داده بود. می‌توانم بگویم کار با پپ از همان روز نخست با وجود همه سختی‌هایش لذتبخش بوده است.»

همچنین ببینید

تیم ملی گلبال ایران قهرمان آسیا شد و سهمیه پارالمپیک گرفت

تیم ملی گلبال ایران به مقام نخست ر قابت‌های قهرمانی آسیا دست یافت و جواز حضور در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس را کسب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *