سورپرایزهای جدید ایران خودرو و سایپا / تسلای ایران و اگروز جنجالی!

از ری را جنجالی برقی ایران خودرو تا تسلای سایپا خودروهای جدیدی بودند که در نمایشگاه تحول صنعت خودرو رونمایی شدند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصر ایران، دومین نمایشگاه تحول صنعت خودو از ۲۳ تا ۲۶ آبان ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر بود و شرکت های خودروساز داخلی با محصولات جدید در آن شرکت کردند. هرچند که بسیاری از محصولات ارائه شده شده در این نمایشگاه برای اولین بار بود که در معرض نمایش عمومی قرار گرفته بودند اما گویا از زمان عرضه به بازار برخی از آنها حتی مسئولان غرفه نیز خبر نداشتند.

کانال عصر ایران در تلگرام
شرکت ایران خودرو با معرفی ری را برقی، بنزینی محصولات جدید هایما و نمونه های اولیه تارا برقی و خودروی وارداتی شاین مکس هیبردی برقی در این نمایشگاه حضور داشت. سایپا نیز با محصولات برقی R9 و (EV-R)  SL 03 مربوط به برند دیپال از زیرمجموعه های برند چانگان که شباهت زیادی هم به به تسل نیز داشت باعث شده بود تا بسیاری از مراجعین به طرف این خودرو جذب شوند. محصولات مختلف برند چانگان به همراه خودرو اطلس و سهند نیز بخش دیگری از محصولات غرفه سایپا بود.

وقتشه حراجمعه اسنپ برگرده

کرمان موتور که به عنوان خودرو ساز بخش خصوصی شناخته می شود با محصولات متنوعی شامل سدان KMC Eagle، هاچ بک تمام الکتریکی KMC E10X، سدان برقی KMC J4، سدان برقی KMC J7، کراس اوور پلاگین هیبرید JS6 در کنار محصولات قدیمی‌تری مثل KMC J7 و KMC X5 بنزینی، در این نمایشگاه حاضر شده بود. بهمن موتور دیگر خودروساز بخش خصوصی نیز با ارائه محصولات وارداتی خود حضور داشت.
مدیران خودرو و برخی دیگر از خودروسازان خصوصی نیز با ارائه محصولات برقی و هیبردی در این نمایشگاه حاضر بودند.

همچنین ببینید

گسترش کمی و کیفی خدمات پس از فروش به مشتریان خودروهای زامیاد

مدیرعامل شرکت زامیاد از گسترش کمی و کیفی خدمات پس از فروش به مشتریان خودروهای زامیاد خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *