گلستان میزبان اجلاسیه بانوان شهیده اهل سنت کشور

ایسنا/گلستان فرمانده سپاه نینوا با بیان اینکه برنامه‌های متنوعی در راستای گرامیداشت هفته بسیج در استان گلستان برگزار می‌شود، افزود: امروز شاهد حاکمیت تفکر بسیجی در جامعه هستیم و این برنامه‌ها با همین تفکر تدوین شده است.

سردار علی ملک شاهکوهی ظهر شنبه ۲۷ آبان  ماه ۱۴۰۲ در نشست خبری با اصحاب رسانه به ویژه برنامه‌های سپاه نینوا استان گلستان در هفته بسیج اشاره و اظهار کرد: امروز جبهه‌های باطل یکی پس از دیگری در حال غروب هستند و می‌بینیم که در همین راستا شبکه‌های معاندی مثل من‌وتو و اینترنشنال از حمایت‌های مستکبران بیرون انداخته می‌شود.
وی تلاش‌های مستمر و خستگی ناپذیر فعالان رسانه‌ای در خط مقدم جنگ رسانه‌ای که زمینه ساز شکست رسانه‌های تحت حمایت مستکبران شد را بسیار ارزشمند دانست و ادامه داد: امام خمینی (ره) به عنوان مؤسس شجره طیبه بسیج سخنان گرانقدری را در این زمینه دارند که مبین اهمیت بسیج است.
فرمانده سپاه نینوا با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری «بسیج را پاره تن مردم» برشمرد و افزود: «بسیج» برای خدمت به مردم مکان و زمان نمی‌شناسد و به عنوان گفتمانی مهم در عصر حاضر مطرح بوده و در همه برهه‌های حساس نظام مقدس جمهوری اسلامی، شاهد ایثارگری بسیجیان هستیم.
وی از تدوین برنامه‌های متنوع برای گرامیداشت هفته بسیج در استان گلستان خبر داد و خاطرنشان کرد: شعار محوری این هفته «بسیج، امید ملت ایران است» بوده که حدود ۴ هزار و ۱۵۰ برنامه در هشت سرفصل در ۵۰ برنامه شاخص تدوین و به ترتیب از ۲۹ آبان ماه آغاز و تا ۵ آذر ماه اجرا می‌شود.

۳۸ شهیده زن شیعه و سنی در گلستان
ملک شاهکوهی تعداد شهدای زن اهل سنت کشور را ۹۰۰ شهیده برشمرد و گفت: تعداد شهدای زن استان گلستان ۳۸ نفر هستند که ۲۴ نفر از بانوان اهل سنت و ۱۴ نفر از بانوان اهل تشیع هستند و به همین منظور اجلاسیه شهدای زن اهل تسنن کشور به میزبانی استان گلستان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه ۵ آذر ماه تعدادی از شهروندان گلستانی به نمایندگان از مردم استان برای تجدید بیعت مجدد با مقام معظم رهبری عازم تهران خواهد داشت، اضافه کرد: همزمان با این هفته، آیین افتتاح ۳۱۸ پروژه محرومیت زدایی استان به شکل متمرکز در شهرستان گمیشان برگزار می‌شود.
وی از پرداخت تسهیلات تبصره ۱۶ در دو عرصه اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی به میزان ۲ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال از ابتدای سال تاکنون خبر داد و تصریح کرد: حضور بسیج در صحنه‌ها تا زمان تحقق اهداف مدنظر اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی تداوم خواهد داشت.
به گزارش ایسنا، همزمان با هفته بسیج برنامه‌هایی در چارچوب اعزام گروه‌های جهادی، جشنواره‌های ورزشی، افتتاح پروژه‌های عمرانی و عام المنفعه، افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی، همایش‌های مختلف، رزمایش‌های مختلف، یادواره‌های شهدا، عطر افشانی مزار شهدا، برگزاری دعای ندبه، اجتماع دختران حاج قاسم، جشنواره‌های فرهنگی و هنری، شب شعر، گردهمایی روحانیون اهل سنت، محفل انس با قرآن کریم، نمایش اقتدار بسیجیان و تجدید بیعت با ولایت و دیگر برنامه ها در اقصی نقاط استان گلستان برگزار می‌شود.

همچنین ببینید

«سووشون» به پخش نزدیک شد

«سووشون» نرگس آبیار در حالی این روزها خود را آماده پخش می‌کند که خبر از پخش بین‌المللی این سریال همزمان با انتشار در داخل کشور به گوش می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *