اجرای طرح ضربتی برای برخورد با اراذل و اوباش در تهران/ اولتیماتوم پلیس به اشرار

رئیس سازمان اطلاعات فرماندهی انتطامی تهران بزرگ از اجرای طرح ضربتی مقابله و مبارزه با اراذل و اوباش در سطح پایتخت در روزهای آتی خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ پیام کاویانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای عمل به مطالبات و درخواست مردمی و همچنین ارتقاء ایمنی و برخورد با هرگونه اقدام مجرمانه و مخل نظم و آرامش عمومی، اجرای طرح‌های اقتدار در برخورد با اراذل و اوباش با مشارکت رده‌های تخصصی و انتظامی در سطح شهر تهران  اجرایی می‌شود.
وی با بیان اینکه اجرای این طرح در پاسخ به درخواست‌های مردمی در مبارزه با ناهنجاری‌های اجتماعی برنامه‌ریزی شده است تصریح کرد: در اجرای این طرح ضمن هماهنگی قضائی، تیم‌های تلفیقی همزمان به چند نقطه از مناطق آلوده، قهوه‌خانه‌ها و پارک‌های سطح شهر که اراذل و اوباش به عناوین متخلف در آنجا مبادرت به عرض اندام و ایجاد رعب و وحشت کنند، اعزام می‌شوند.
رئیس سازمان اطلاعات فرماندهی انتطامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه پلیس از هیچ‌گونه بی‌نظمی و نقض قانون و حقوق شهروندی چشم پوشی نخواهد کرد، گفت:‌در همین راستا نیز برابر قوانین و مقررات پلیس با مسببین و عاملان این تخلف برابر قانون برخورد خواهد کرد.
کاویانی با بیان اینکه یکی از مطالبات جدی مردم از پلیس و دستگاه قضائی برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی است، گفت: به مردم این اطمینان را می‌دهیم در مراحل آتی این طرح‌ها، برخورد پلیس با اوباش، سخت، قاطع و اثر بخش خواهد بود.

همچنین ببینید

جزئیات بخشنامه مزد ۱۴۰۳ منتشر شد

مطابق موارد بیان شده در بخشنامه مزد ۱۴۰۳,این مصوبه قابلیت اجرا از ابتدای سال جاری را دارد و مبنای محاسبه کارگران مشمول قانون کار(اعم از قرارداد دایم یا موقت) می بایست این مصوبه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *