ادامه روند نزولی در بورس

بازار سرمایه امروز هم روند نزولی خود را ادامه داد و شاخص کل بورس با کاهش ۲۰۰۰ واحدی به دو میلیون و ۲۶ هزار واحد رسید.

به گزارش ایسنا، بازار سرمایه امروز یکشنبه (۲۸ آبان‌ماه) روند نزولی خود را ادامه داد و شاخص کل بورس با کاهش ۲۳۱۷ واحدی روی دو میلیون و ۲۶ هزار واحد ایستاد.
شاخص کل هم وزن اما رشد ۲۰۱۹ واحدی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد و روی ۷۰۳ هزار و ۹۵۱ واحد ایستاد. در این بازار بیش از ۳۰۸ هزار معامله به ارزشی بالغ بر ۵۰ هزار و ۲۶۲ میلیارد ریال انجام شد.
صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، مخابرات ایران، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، سرمایه‌گذاری غدیر، ایران خودرو و پتروشیمی شازند تاثیرگذارترین نمادها بر شاخص کل بورس بودند که به غیر از دو نماد پایانی مذکور دیگر نمادها روند نزولی نسبت به دیروز داشتند.
فرابورس روند متفاوتی با بورس را تجربه کرد و شاخص کل آن امروز با رشد ۱۴۰ واحدی به ۲۵ هزار و ۸۴ واحد رسید.
در این بازار بیش از ۲۱۵ هزار معامله به ارزشی بالغ بر ۱۱۰ هزار و ۶۷۳ میلیارد ریال انجام شد.
صبا فولاد خلیج فارس، سرمایه‌ گذاری مالی سپهر صادرات، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، پلیمر آریاساسول، پتروشیمی مارون، پویا زرکان آق‌دره و صنایع مادیران تاثیرگذارترین نمادها بر شاخص کل فرابورس بودند که به غیر از صبا فولاد خلیج فارس، پتروشیمی مارون و صنایع مادیران دیگر نمادهای مذکور روند منفی نسبت به دیروز را تجربه کردند.

همچنین ببینید

متقاضیان دریافت کارت سوخت بخوانند

اقتصاد ۱۰۰- مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون فراجا از همکاری فراجا با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد و گفت: هماهنگی‌‌ها و بررسی‌های لازم انجام شده و در نهایت تا نیمه اردیبهشت ماه این سامانه (درخواست اینترنتی صدور کارت سوخت) آماده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *