ارلینگ هالند مشکلی برای دیدار مقابل لیورپول ندارد

مصدومیت هالند جدی نیست و پپ گواردیولا می‌تواند نفسی به راحتی بکشد

طرفداری | ارلینگ هالند در دیدار دوستانه نروژ مقابل جزایر فارو که روز پنچشنبه برگزار شد، از ناحیه مچ پا آسیب دید و پزشک تیم ملی نروژ علام کرد که مهاجم منچسترسیتی در دیدار امروز نروژ مقابل اسکاتلند در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۴ غایب خواهد بود. با این مشکل هالند جدی نیست و به دیدار منچسترسیتی مقابل لیورپول خواهد رسید.
به گزارش فابریتزیو رومانو، مصدومیت ارلینگ هالند از ناحیه مچ پا جدی نیست و او برای بازی سیتیزن‌ها مقابل لیورپول آماده خواهد بود. هالند پس از مصدومیت خود مقابل جزایر فارو برای جلوگیری از تشدید مصدومیت خود مقابل اسکاتلند بازی نخواهد کرد اما پس از این بازی‌ها به تمرینات منچسترسیتی باز می‌گردد.
گفتنی است که منچسترسیتی روز ۴ آذر ساعت ۱۶ به وقت تهران در ورزشگاه اتحاد از لیورپول یورگن کلوپ پذیرایی می‌کند. لازم به ذکر است که تیم ملی نروژ در جایگاه سوم گروه A مقدماتی یورو 2024 قرار دارد و با توجه به فاصله 6 امتیازی وایکینگ‌ها با تیم دوم این گروه یعنی اسکاتلند، آنها هیچ شانسی برای صعود مستقیم به یورو 2024 در فاصله 1 بازی مانده به پایان بازی های این گروه ندارند.
هالند و اودگارد غایبان بزرگ یورو 2024؛ نروژ هیچ شانسی برای صعود ندارد
ارلینگ هالند دیدار مقابل اسکاتلند را به دلیل مصدومیت از دست داد

همچنین ببینید

گفته‌های علیرضا دبیر دردسرساز شد

علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی ایران، این روزها بار دیگر به صدر اخبار برگشته و مطابق با موارد اخیر، نه از باب مثبت‌ بلکه برای دفعه چندم، از در منفی وارد گود شده تا به طرز خبرسازی برای خودش مقبولیت بخرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *