انتقاد الکسیس سانچز از فدراسیون شیلی: از دوش حمام به جای آب، لجن می‌آید!

مهاجم باسابقه تیم ملی شیلی می‌گوید شرایط کنونی آن‌ها هم‌چون یک تیم دسته سومی است!

طرفداری | تیم ملی شیلی خلاف سال‌های گذشته حال و روز خوبی ندارد آن‌ها درون و بیرون زمین با مشکلات زیادی مواجه هستند. پس از تساوی بدون گل مقابل پاراگوئه در هفته پنجم انتخابی جام جهانی 2026، ادواردو بریتزو از هدایت شیلیایی‌ها کناره‌گیری کرد.
این پایان حواشی در تیم ملی شیلی نیست. وضعیت بد تدارکات این تیم، صدای الکسیس سانچز مهاجم باشگاه اینتر را درآورده و او به انتقاد از فدراسیون فوتبال تیم ملی کشورش پرداخته است. به گزارش گل، سانچز درباره وضعیت رختکن و حمام استادیوم مونیومنتال شیلی گفت:
در حال انجام تمرینات کششی بودم که دیدم از دوش به جای آب، لجن می‌آید! با خودم گفتم این تیم ملی است یا یک تیم دسته سومی؟ ما در حال حاضر سه دوش داریم که فقط یکی از آن‌ها کار می‌کند. برای دوش گرفتن باید صبر کنیم کار نفر قبلی تمام شود. یک تیم نمی‌تواند با چنین شرایطی کار کند.
سانچز از استعفای ادواردو بریتزو هم ابراز نارضایتی کرده است:
ناراحتیم چون تمرینات ما خوب پیش می‌رفت. مجبور شدن بریتزو به استعفا ناعادلانه بود. او کسی بود که به جوانان کمک کرد، حرفه‌ای کار می‌کرد و باید بابت کارهایی که انجام داد، ممنونش باشیم.
تیم ملی شیلی با داشتن تنها 5 امتیاز از 5 بازی، در رده هشتم انتخابی جام جهانی 2026 در قاره آمریکای جنوبی است اما آن‌ها تا جایگاه پنجم و منطقه کسب سهمیه فقط 2 امتیاز فاصله دارند.

همچنین ببینید

گفته‌های علیرضا دبیر دردسرساز شد

علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی ایران، این روزها بار دیگر به صدر اخبار برگشته و مطابق با موارد اخیر، نه از باب مثبت‌ بلکه برای دفعه چندم، از در منفی وارد گود شده تا به طرز خبرسازی برای خودش مقبولیت بخرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *