این دزدان عاشق دوچرخه بودند / در تهران لو رفتند

سرهنگ حسین مافی سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2سارق که از پارگینگ و انباری ساختمان های خصوصی سرقت می کردند خبر داد وگفت : متهمان به 12 فقره سرقت اعتراف کردند.

به  گزارش رکنا، سرهنگ “حسین مافی” سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت دوچرخه و اموال با ارزش از انباری های اماکن خصوصی در محدوده خیابان “کوهک”، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 141 شهرک راه آهن قرار گرفت و ماموران با حضور در محل های سرقت موفق شدند مشخصات ظاهری سارقان را شناسایی کنند.
این مقام انتظامی توضیح داد: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، سارقان در تاریکی هوا با پرسه زنی در خیابان های خلوت سوژه های خود را انتخاب و با تخریب درب منازل وارد ساختمان شده و اموال موجود در پارگینک و انبارهای ساختمان به ویژه دوچرخه را سرقت می کنند.
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران افزود: گشت زنی های هدفمند آغاز تا اینکه در تاریخ 21 آبان ماه ماموران کلانتری متهمان را مشاهده و بلافاصله ماموران متهمان را دستگیر کرده و به کلانتری منتقل می کنند.
وی بیان کرد: از خودرو متهمان تعداد 2 دستگاه دوچرخه مسروقه که متهمان سرقت کرده بودند کشف شد.
سرهنگ مافی ادامه داد: با انتقال متهمان به کلانتری، متهمان به 12 فقره سرقت اعتراف و به همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شدند و تحقیقات پلیس برای شناسایی مال باختگان آغاز شده است.

همچنین ببینید

۱۰ درس بزرگ زندگی که خیلی دیر یاد می‌گیریم

کلید یک رابطه سالم با خود، پذیرش است. چیزی که بسیاری از افراد دیر آن را متوجه می‌شوند. اما هرگز برای شروع تمرین خودباوری دیر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *