برای تأمین مسکن خانواده شهدا و ایثارگران اسیر بند و تبصره نشویم

ایسنا/فارس نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تأمین مسکن خانواده شهدا و ایثارگران تأکید کرد و گفت: برای این مهم نباید اسیر بند و تبصره و تشریفات زائد اداری شد.

ابراهیم عزیزی امروز، ۲۸ آبان در نشست هماهنگی دستگاه‌های ذیربط برای ساخت مسکن خانواده شهدا و ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: برای تأمین مسکن خانواده شهدا و ایثارگران، نباید اسیر بند و تبصره و تشریفات زائد اداری شد.
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما می‌خواهیم برای این خانواده‌ها که حق بزرگی بر گردن آحاد جامعه دارند، قدمی برداریم اما نباید روند اجرایی و اداری در دستگاه‌ها معطل شود.
وی تصریح کرد: ما بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شهرداری شیراز، نظام مهندسی و سایر دستگاههایی که مورد نیاز است را پای کار آورده و جلسات متعددی در این راستا با مسئولان ملی و استانی برگزار کرده‌ایم تا این کار بزرگ را هر چه زودتر به سرانجام برسانیم.
عزیزی یادآور شد: خانواده شهدا و ایثارگران همواره مناعت طبع دارند و هیچ‌گونه توقع و درخواست غیر منطقی از مسئولان ندارند، اما این وظیفه ما است که مشکلات آن‌ها را برطرف کنیم.
وی از مدیران حاضر در این جلسه خواست که به سرعت روند ساخت و احداث مسکن ایثارگران دنبال کنند و افزود: خانواده معزز ایثارگران با توجه به آورده‌ای که به صورت وام مسکن از طریق بنیاد شهید دریافت می‌کنند می‌توانند برای خانه‌دار شدن اقدام کنند.
به گزارش ایسنا، در پایان این نشست صورت‌جلسه‌ای تنظیم و با توجه به زمان‌بندی و توافقات انجام شده به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ شد.

همچنین ببینید

صداوسیما یادبودی برای پروانه معصومی برگزار می‌کند

آیین ترحیم پروانه معصومی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در مسجد بلال صداوسیما برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *