جانشین سیدحسین هم کلین‌شیت کرد(عکس)

دروازه‎‌بان دوم استقلالی‎ها در بازی دوستانه روز گذشته تیمش موفق شد دروازه آبی پوشان را بسته نگه دارد.

به گزارش “ورزش سه”، محمدرضا خالدآبادی یکی از بازیکنان خبرساز استقلال در روزهای گذشته بوده است؛ دروازه بان 22 ساله آبی پوشان با پیشنهاد باشگاه برای کاهش رقم قراردادش مواجه شد و از طرفی خودش راضی به این کار نبود. در این خصوص گفته شد که او به مدیران استقلال درخواست جدایی به صورت قرضی در نیم فصل و رفتن به خدمت سربازی را نیز داده است.
با همه این مسائل اما خالدآبادی در روزهایی که سیدحسین حسینی در اردوی تیم ملی حضور دارد، برای استقلال به میدان رفت و عملکرد خوبی داشت. او در بازی دوستانه روز گذشته استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان که با برتری تیمش خاتمه یافت، درون چارچوب ایستاد و توانست دروازه خود را بسته نگه دارد.
خالدآبادی در شرایطی دیروز کلین شیت کرد که سیدحسین حسینی دروازه بان اول و کاپیتان استقلال تا اینجای رقابت های لیگ بیشتر آمار کلین شیت را در بین همه دروازه بان ها ثبت کرده است.حسینی از 9 بازی گذشته استقلال 6 بار دروازه اش را بسته نگه داشته و از این حیث در بین همه گلرهای لیگ برتری رکورددار است.
عملکرد خوب خالدآبادی جوان در بازی دیروز این نوید را به نکونام می‌دهد که دو دروازه بان با شرایط جسمانی مناسب را در اختیار دارد که می تواند در مواقع لزوم از آنها بهره ببرد.

همچنین ببینید

پیروزی ۸ گله النصر با هت‌تریک رونالدو

تیم فوتبال النصر عربستان در شبی که رونالدو سه گل به ثمر رساند، حریف خود را تحقیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *