تهران- ایرنا- دومین مرحله رقابت‌های لیگ کاراته وان ایران در سال ۱۴۰۲ از شنبه هفته آینده در تالار ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.

سالن ۱۲ هزار نفری آزادی میزبان مرحله دوم کاراته وان ایران

تهران- ایرنا- دومین مرحله رقابت‌های لیگ کاراته وان ایران در سال ۱۴۰۲ از شنبه هفته آینده در تالار ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، دومین مرحله رقابت‌های کاراته وان ایران در سال‌جاری (رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال و بزرگسالان) در دو بخش کاتا و کومیته از شنبه هفته آینده (۴ آذر) در تالار ۱۲ هزار نفری آزادی تهران آغاز می‌شود.
این برای نخستین بار در سال‌های اخیر است که مسابقات کاراته در تالار ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد. در رقابت‌های این دوره در بخش انفرادی ۳۰۱۳ کاراته‌کا و ۲۴ تیم در بخش کاتا تیمی روی تاتامی می‌روند.
طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ، این مسابقات به مدت ۸ روز برگزار می‌شود. از شنبه تا سه‌شنبه (۴ تا ۷ آذر) در بخش پسران و از چهارشنبه تا شنبه (۸ تا ۱۱ آذر) مسابقات در بخش دختران برگزار می‌شود.
مرحله نخست مسابقات کاراته وان ۱۴۰۲ در کرمانشاه برگزار شد که در ۲ بخش پسران و دختران تیم تهران عنوان قهرمانی را بدست آورد.
مسابقات کاراته وان ۱۴۰۲ چهارمین دوره برگزاری این رقابت‌هاست که همه ساله در تمام رده‌های سنی برگزار می‌شود.

همچنین ببینید

گفته‌های علیرضا دبیر دردسرساز شد

علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی ایران، این روزها بار دیگر به صدر اخبار برگشته و مطابق با موارد اخیر، نه از باب مثبت‌ بلکه برای دفعه چندم، از در منفی وارد گود شده تا به طرز خبرسازی برای خودش مقبولیت بخرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *