سرمربی ازبکستان: می‌توانیم ایران را شکست دهیم

سرکو کاتانچ این امید را دارد تا تیمش در جدال با ایران برنده از زمین خارج شود.

به گزارش”ورزش سه”، قرار است در دومین بازی از مقدماتی جام جهانی 2026 در قاره آسیا تیم ملی کشورمان در روز سه شنبه از ساعت 16:30 به وقت تهران برابر ازبکستان قرار بگیرد. ازبکستان که در نخستین بازی خود نمایش خوبی برابر ترکمنستان از خود به نمایش گذاشت و توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد و از طرف دیگر مرور نتایج رو در روی ایران و ازبکستان هرگز برای ازبکستانی‌ها خوشایند نیست چرا که آنها همچنان در حسرت نتیجه گرفتن برابر تیم ملی ایران هستند.
اکنون آنها در حضور سرکو کاتانچ سرمربی این تیم در تلاش هستند تا به روند ناکامی خود پایان دهند و کاتانچ که تمرینات تیمش را از شب قبل آغاز کرده، در گفتگو با سایت چمپیونات گفت:«یک بار دیگر پیروزی برابر ترکمنستان را تبریک می‌گویم. ما دستاورد خاصی نداشتیم و تنها یک 3 امتیاز را کسب کردیم. همه می‌دانند در نیمه اول اشتباه زیاد داشتیم که تا حدودی مربوط به زمین بازی بود اما قطعا نمی‌شود مقابل ایران اینگونه بازی کرد.
وی افزود: بازی با ایران یک نبرد جدی برای ما محسوب می‌شود. ما در این بازی نیاز به حفظ تمرکز، هماهنگی و تلاش داریم تا بتوانیم خود را برای شکست دادن ایران آماده کنیم. انرژی و تلاشی که از شاگردانم می‌بینم تنها یک حس به من می‌دهد و آن هم این است که ما شانس شکست دادن ایران را خواهیم داشت اگر با داشتن تمرکز کافی پا به زمین بگذاریم.»

همچنین ببینید

گفته‌های علیرضا دبیر دردسرساز شد

علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی ایران، این روزها بار دیگر به صدر اخبار برگشته و مطابق با موارد اخیر، نه از باب مثبت‌ بلکه برای دفعه چندم، از در منفی وارد گود شده تا به طرز خبرسازی برای خودش مقبولیت بخرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *