سهمیه‌های ایران در المپیک دورقمی شد

با اضافه شدن یک سهمیه به ایران، کاروان کشورمان ۱۰ سهمیه المپیک کسب کرده است.

به گزارش گروه ورزشی ایلنا، در حالی که مسابقات کسب سهمیه المپیک در رشته‌های مختلف در حال پیگیری است کاروان ورزشی کشورمان در ۳ رشته کشتی، تیراندازی و دوچرخه‌سواری صاحب سهمیه المپیک شده است.
در کشتی آزاد و فرنگی ۷ سهمیه، در تپانچه و تفنگ ۲ سهمیه و در دوچرخه‌سواری یک سهمیه به دست آمده این در حالیست که سهمیه تعلق گرفته به دوچرخه‌سواری از سوی اتحادیه جهانی و امروز به نام ایران ثبت شده است.
مسابقات کسب سهمیه در حالی در سال ۲۰۲۴ ادامه خواهد یافت که کمانداران و تیراندازان کشورمان در رویدادهای برگزار شده نتوانستند به موفقیتی دست پیدا کنند. تیراندازی با کمان تنها یک رویداد در ترکیه پیش رو دارد اما کسب سهمیه بسیار سخت خواهد بود.
در تیراندازی نیز مسابقات اندونزی و رنکینگ این شانس را به ورزشکاران کشورمان خواهد داد تا بتوانند برای رسیدن به المپیک تلاش کنند. در کشتی نیز مسابقات قاره‌ای و جهانی برگزار خواهد شد. در کشتی آزاد و فرنگی هر کدام ۶ سهمیه توزیع می‌شود.

همچنین ببینید

خبر خوش برای والیبال ایران

ایران بعد از ۱۵ باخت پیاپی در لیگ ملت‌ها در آزمونی دشوار برابر آمریکا قرار خواهد گرفت و نکته حائز اهمیت برای ایران این است که خیال ملی‌پوشان برای ماندن در لیگ ملت ها فعلا راحت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *