شناسایی کارگاه تولید غیرمجاز حلال مواد در شاهدشهر

کارگاه تولید غیرمجاز حلال در”شاهدشهر” شهریارشناسایی و 22 هزار و200 لیتر بنزین و شبه بنزین به ارزش 15 میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش رکنا، سردار”کیومرث عزیزی” فرمانده انتظامی غرب استان تهران  گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در جریان اجرای طرح پایش و کنترل انبار ها و سوله های شهرستان های غرب استان تهران، اخبار و اطلاعاتی مبنی بر نگهداری سوخت قاچاق توسط عده ای افراد سودجو و فرصت طلب در داخل چهاردیواری در”شاهدشهر”شهریار را بدست آورده و بررسی موضوع را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با انجام کار اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت، محل نگهداری سوخت قاچاق در شاهدشهر شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، با ورود به محل از داخل یک چهاردیواری، 5 مخزن به ابعاد مختلف که به وسیله لوله و پمپ به یکدیگر متصل شده و در انتها نیز دارای مخزن و دیگ تقطیر بود، کشف شد.
سردار عزیزی تصریح کرد: در بازرسی تکمیلی ماموران پلیس امنیت اقتصادی، 2 عدد مخزن دارای فرآورده های نفتی که یکی از مخازن در حال تخلیه از مخزن به داخل یک دستگاه خودروی نفت کش بود، کشف شد که بلافاصله عوامل شرکت نفت شهریار و تهران در محل حاضر شده و میزان فرآورده های نفتی را 22 هزار و200 لیتر بنزین و شبه بنزین اعلام کردند.
این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در این عملیات پلیس، 2 متهم دستگیر و خودروی نفت کش توقیف و به پارکینگ منتقل شد و متهم در بازجوئی های پلیس اعتراف کرد فرآورده های نفتی و سوخت های قاچاق را به وسیله خودروهای سبک و کامیون به صورت بنزین جمع آوری و پس از تقطیر و تبدیل آنها به حلال، فرآورده تقلبی و غیرمجاز تولیدی را در بازار به فروش می رسانده است.
به گفته فرمانده انتظامی غرب استان تهران، کارشناسان، ارزش انواع فرآورده نفتی غیرمجاز کشف شده را 15 میلیارد ریال برآورد کردند و با تشکیل پرونده قضائی برای 2 متهم دستگیر شده، آنها جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهریار معرفی شدند.

همچنین ببینید

جزئیات بخشنامه مزد ۱۴۰۳ منتشر شد

مطابق موارد بیان شده در بخشنامه مزد ۱۴۰۳,این مصوبه قابلیت اجرا از ابتدای سال جاری را دارد و مبنای محاسبه کارگران مشمول قانون کار(اعم از قرارداد دایم یا موقت) می بایست این مصوبه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *