شوخی دانشجویان با مشکلات خودشان در یک برنامه

رادیو صبا در برنامه جدید «نورهان» با نگاهی طنز به بیان مسائل و مشکلات دانشجویان خواهد پرداخت.

به گزارش ایسنا، «نورهان» عنوان برنامه جدیدی از این شبکه رادیویی است که با همکاری دانشگاه صداوسیما تهیه و پخش خواهد شد.
فاطمه فرجامی‌فر، تهیه‌کننده این برنامه در این زمینه گفته است که «نورهان» برنامه هم‌افزا با همکاری دانشجویان دانشگاه صداوسیما در رشته‌های مختلف است که در آن دانشجویان رشته‌های نویسندگی و تهیهکنندگی در تهیه بخش‌های مختلف همکاری می‌کنند.
او می‌گوید: این برنامه در قالب ترکیبی با هدف بیان دغدغه‌های دوران دانشجویی تهیه می‌شود از آنجایی که عوامل این برنامه دانشجو هستند و از نزدیک بسیاری از مسائل و مشکلاتی که موضوع برنامه می شود را درک کرده اند، به سادگی و صمیمانه‌تر می‌توان در این برنامه دغدغه‌های دوران دانشجویی را بیان کرد.
بر اساس آنچه که روابط عمومی رادیو صبا اعلام کرده، تهیه‌کننده برنامه درباره آیتم‌های مختلف این برنامه ادامه می دهد: «مامان فوق تحصیل، خوابگاه لیل النهار، گزارش، دمی با استاد و نمایش منیژه و منیره عنوان آیتم‌های این برنامه است که با زبان طنز تقدیم مخاطبان می‌شود. آیتم «مامان فوق تحصیل» در قالب نمایش از مسائل و مشکلات مادران دانشجو می گوید و خوابگاه «لیل النهار» با نگاهی طنز مشکلات و مسائل دانشجویان در خوابگاه و محاله سکونت مطرح می کند. بخش گزارشی این برنامه دارای سوالاتی است که توسط خود دانشجویان طراحی و پاسخ داده می‌شود و « دمی با استاد» عنوان آیتم ادبی این برنامه است که با اساتید دانشگاه شوخی می کند و طنازانه درخواست‌ها و دغدغه های استاد و دانشجو را بیان می کند. منیژه و منیره شخصیت‌های یک نمایش طنز هستند که در آن نقش مادران دانشجویی را دارند، که کنار هم می نشینند و از درد و دل‌ها و مشکلات فرزندان دانشجو می‌گویند.
فرجامی‌فر در پایان گفت: موضوعات این برنامه نیز برگرفته شده از مسائل دوران دانشجویی است مثل ازدواج دانشجویی، مشاغل دانشجویی، وام دانشجویی و ایاب و ذهاب دانشجویان.
«نورهان» روزهای پنجشنبه ساعت ۱۲:۳۰ به تهیه کنندگی فاطمه فرجامی‌فر و بازیگری جمعی از دانشجویان دانشگاه صداوسیما پخش می‌شود.

همچنین ببینید

صداوسیما یادبودی برای پروانه معصومی برگزار می‌کند

آیین ترحیم پروانه معصومی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در مسجد بلال صداوسیما برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *