هوای خرمشهر، “ناسالم”/ وضعیت “نارنجی” هوا در ۶ شهر خوزستان

بنا بر اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، هوای امروز خرمشهر در وضعیت “ناسالم” و “قرمز” و هوای شش شهر دیگر در وضعیت “نارنجی” بوده است.

ایسنا: بر اساس اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، در ساعت ۱۱ امروز (۲۷ آبان‌ماه) شاخص کیفیت هوا بر اساس اندازه‌گیری ذرات معلق با اندازه ۲.۵ میکرون در ایستگاه خرمشهر ۱۵۵ میکروگرم بر مترمکعب بوده بنابراین هوای این شهر در وضعیت “ناسالم” و “قرمز” بوده است.
به گزارش ایسنا، در این مدت هوای اهواز، اندیمشک، شوشتر، سوسنگرد، شادگان و ماهشهر در شرایط “ناسالم برای گروه‌های حساس” و “نارنجی” بوده است. از اسنپ هرچی بخری، یک میلیارد تومن میبری! خرید آنلاین تبلیغ
همچنین طبق شاخص ذرات معلق با اندازه ۲.۵ میکرون هوای دزفول در شرایط “قابل قبول” بوده و هوای هیچکدام از شهرهای خوزستان در وضعیت “پاک” نبوده است.
شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم‌بندی می‌شود. بر اساس این تقسیم‌بندی از عدد صفر تا ۵۰ هوا پاک، از ۵۱ تا ۱۰۰ هوا قابل قبول، از ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا ناسالم برای گروه‌های حساس، از ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا ناسالم برای همه گروه‌ها، از ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا بسیار ناسالم و از ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا خطرناک است.

همچنین ببینید

جزئیات بخشنامه مزد ۱۴۰۳ منتشر شد

مطابق موارد بیان شده در بخشنامه مزد ۱۴۰۳,این مصوبه قابلیت اجرا از ابتدای سال جاری را دارد و مبنای محاسبه کارگران مشمول قانون کار(اعم از قرارداد دایم یا موقت) می بایست این مصوبه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *