کارانه پرستاران امروز تبدیل به یک تراژدی تلخ شده است

نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: پرستاران جهادگران عرصه سلامت هستند، آنها در شرایط سخت کرونایی از جان خود برای مردم مایه گذاشتند، کارانه آنها امروز تبدیل به یک تراژدی تلخ شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، معین‌الدین سعیدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲) ضمن تبریک روز پرستار به تمام مدافعان سلامت ادامه داد: روز پرستار را به جهادگران عرصه درمان تسلیت می‌گویم، تسلیت از این جهت که همگی تبریک‌ها به صورت کلیشه‌ای بوده، آنچه ما فراموش می‌کنیم مطالبات به حق آنها است، پرستاران جهادگران عرصه سلامت هستند، آنها در شرایط سخت کرونایی از جان خود برای مردم مایه گذاشتند، کارانه آنها امروز تبدیل به یک تراژدی تلخ شده است، تفاوت دریافتی پرستاران و پزشکان نشان می‌دهد که ناعدالتی محض در حوزه پرداختی حاکم است.
نماینده مردم چابهار با اشاره به صحبت‌های رهبر انقلاب در خصوص حمایت از پرستاران یادآور شد: باید مطالبات به حق آنها پرداخت شود، از رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه درخواست داریم مطالبات به حق آنها را پرداخت کنند.

همچنین ببینید

بایدن آب پاکی را روی دست نتانیاهو ریخت

سی‌ان‌ان، به گفته یک مقام ارشد آمریکایی نوشت: بایدن در جریان تماس خود با نتانیاهو به صراحت اعلام کرد که واشنگتن در هیچ عملیات تهاجمی علیه ایران شرکت نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *