بازار سرمایه در ادامه ی روند فرسایشی خود، نتوانست ارزش معاملاتی ۴ هزار میلیارد تومانی را پس بگیرد و در نهایت با ۲ هزار واحد ریزش به کار خود پایان داد.

گزارش روزانه بورس ۲۸ آبان/ رکود بورس ادامه دارد

بازار سرمایه در ادامه ی روند فرسایشی خود، نتوانست ارزش معاملاتی ۴ هزار میلیارد تومانی را پس بگیرد و در نهایت با ۲ هزار واحد ریزش به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بازار سهام آخرین دومین کاری هفته را همانند دو سه ماهه اخیر، همچنان در مدار نزولی قرار دارد و کاهش روز افزون ارزش معاملات نشان از عدم رغبت سرمایه گذاران خرد به سرمایه گذاری در بازار سهام دارد.
بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی 2 هزار و 300 واحدی به 2 میلیون و 26 هزار واحد رسید، همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی جزئی  هزار واحدی به ارتفاع 2 هزار واحد رسید.
گفتنی است سه نماد «فارس»، «فولاد» و «اخابر» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «فصبا»، «وسپهر» و «فغدیر» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «خساپا»، «ثفارس» و «خگستر» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «فصبا»، «کرومیت» و «فزر» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.
لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 24 آبان ماه 1402، مبلغ 3 هزار میلیارد و 800  میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 50 میلیارد تومان به بازار سهام تزریق کردند.
در بازار امروز 172 نماد در محدوده مثبت و 252 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 160 نماد در محدوده مثبت و 172 نماد در محدوده منفی معامله شدند.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

فطریه رمضان ۱۴۰۳ اعلام شد

مبلغ فطریه ماه رمضان برای امسال اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *