یولیان ناگلزمان: نباید تیم را به خاطر این شکست سرزنش کرد؛ باید ذهنیت قدرتمندتری داشته باشیم

یولیان ناگلزمان یکی از مشکلات اصلی تیم ملی آلمان را ذهنیت حکمفرما بر تیم و بازیکنان می‌داند

طرفداری | تیم ملی آلمان در راه آماده‌سازی خود برای یورو 2024 به میزبانی خودش، در یک بازی دوستانه به مصاف تیم ملی ترکیه رفت و در نهایت نیز در خانه خود با نتیجه 3-2 شکست خورد تا شاگردان وینچنزو مونتلا با کامبک خود، برنده این بازی شوند.

 به نقل از اسکای آلمان؛ حال یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پس از بازی درباره این شکست تیم ملی آلمان و دلایل آن، صحبت کرده است. از نظر او، آن‌ها هنوز به ذهنیت ایده‌آلی در تیم نرسیدند و باید این مشکل را رفع کنند. ناگلزمان، گفت:
اولین گل را بسیار راحت دریافت کردیم و در آن موقعیت بیش از حد به مهاجمان فشار وارد کردیم (صبور نبودیم) که باعث شد کار آن‌ها آسان شود. برخی بازیکنان هوز به سطح احساسی و ذهنیت لازم برای پیروزی در چنین بازی‌های نرسیدند و تمام توان خود را به کار نگرفتند. اگر در همان 10 دقیقه اول بازی را تمام می‌کردیم، نتیجه متفاوتی در انتها رقم می‌خورد. عملکرد کای هاورتس فوق‌العاده بود.
در فضای فوتبالی آلمان، بسیاری منتقد استفاده از زوج یوسوا کیمیش و ایلکای گوندوعان در میانه میدان هستند و انتظار دارند ناگلزمان نیز در این تصمیم خود تجدید نظر کند. ناگلزمان نیز در این‌باره، گفت:
از نظر فنی، آن‌های بسیار خوب هستند. در طول چنین بازی‌هایی که احساسات بسیار دخیل هستند باید بسیار هوشمندانه دفاع کنیم و هر جفت‌شان این را می‌دانند. ما باید چیزهای خاصی را مطابق با حریفان سازگار کنیم.
ناگلزمان درباره خطای پنالتی کای هاورتس و به ثمر رسیدن گل سوم ترکیه، گفت:
حرکت کای طبیعی بود و این یک پنالتی نیست. این قانون در سطح بین‌المللی کمی سخت‌گیرانه‌تر از بوندسلیگا است.
مانشافت روز سه‌شنبه در اتریش به مصاف شاگردان رالف رانگنیک خواهد رفت. ناگلزمان درباره بازی بعدی‌شان، گفت:
اتریش فوتبال بهتری نسبت به ترکیه بازی می‌کند. اکنون نمی‌توان تیم را به خاطر اینکه عزمی راسخ برای کسب پیروزی ندارند، سرزنش کرد و هر بازیکن حداقل باید به سطح ذهنیت حریفش برسد. فقط در این صورت است که کیفیت بالاتری در اکثر بازی‌های خواهیم داشت.

همچنین ببینید

تاکتیک نکونام فقط هوچیگری است مثل هاشمی نسب

پیشکسوت پرسپولیس درباره دیدار این تیم با شمس‌آذر قزوین در هفته بیست‌ونهم نیز اظهار داشت: شمس‌آذر از تیم‌های جنگنده لیگ است و هجومی بازی می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *