2 کشته و زخمی در تصادف کامیون با پیکان در جاده میامی

حوادث رکنا: رئیس اداره هلال احمر گرمه از یک فقره تصادف مرگبار رخ‌به‌رخ یک دستگاه وانت پیکان و کامیون در محور درق به میامی با یک کشته و یک مصدوم خبر داد.

به گزارش رکنا: هادی کاوسیان، رییس هلال احمر گرمه در گفت‌وگویی در این شهرستان اظهار کرد: در حادثه تصادف رخ‌به‌رخ یک دستگاه کامیون با پیکان که در ۳ کیلومتری جاده درق به میامی اتفاق افتاد یک نفر فوت و یک نفر مصدوم شدند.
وی گفت: برای خدمت رسانی، تیم پایگاه دشت مستقر در پایگاه درق پس از اعلام تصادف به محل اعزام شدند.
رییس هلال احمر گرمه افزود: عوامل حاضر در صحنه که از هلال احمر، اورژانس، راهنمایی رانندگی و آتش نشانی درق در صحنه حاضر بودند مصدوم را به بیمارستان اعزام و صحنه تصادف را مدیریت کردند.
گفتنی است سیل چند روز گذشته باعث تخریب ۵۰۰ متر از جاده مواصلاتی خراسان‌شمالی به شمال شد و حجم زیادی از ترافیک این مسیر به محور چمن‌بین به میامی منتقل شده است.
همچنین طبق اعلام آب منطقه‌ای خراسان‌شمالی حجم عظیمی از این سیل را سد گلمندره گرمه مهار کرده و طبق نظر کارشناسان در صورتی این سد وجود نداشت، سیل خسارات جبران ناپذیر مادی و جانی را برجای می‌گذاشت.
در حال حاضر راهداران در محل تخریب در حال فعالیت هستند و عملیات ترمیم موقت جاده را انجام می‌دهند. طبق برآوردها بزودی این محور به صورت موقت ترمیم می‌شود وترافیک به این مسیر باز خواهد گشت.

همچنین ببینید

واکنش پلیس فتا به بازی همستر کامبت

معاون اجتماعی پلیس فتا فراجا به بازی همستر کامبت در تلگرام واکنش نشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *