بارش شدید باران و طوفان در این استان‌های کشور

به گزارش تازه‌نیوز، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد امروز (چهارشنبه) در شرق گیلان، مازندران، ارتفاعات استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان، برخی نقاط استان‌های خراسان رضوی، مرکزی، قم، نیمه شمالی اصفهان، جنوب استان‌های زنجان و آذربایجان غربی، شمال استان‌های کردستان و همدان و جنوب سیستان و بلوچستان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رگبار باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقت، گاهی گرد و خاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

این وضعیت برای فردا (پنجشنبه) در برخی نقاط استان‌های کردستان، همدان، مرکزی، قم، یزد، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، شرق گیلان، مازندران، ارتفاعات استان‌های قزوین، البرز و تهران، جمعه و شنبه در برخی نقاط شمال غرب، ارتفاعات مرکزی البرز و ارتفاعات مرکزی زاگرس، غرب یزد، برخی نقاط استان‌های کرمان و هرمزگان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان و شمال و شرق فارس و یکشنبه در شمال غرب، برخی نقاط غرب و استان‌های واقع در دامنه‌های مرکزی زاگرس نیز پیش‌بینی شده است.

در ۳ روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و گاهی گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

در این مدت شرق دریای عمان نیز مواج است.

همچنین ببینید

روز تعطیل را کنار پرآب‌ترین رودخانه تهران بگذرانید

این روزها که هوای تهران رو به گرمی رفته، گردش در روستاهای اطراف تهران و تماشای جاذبه‌های طبیعی در هوای خنک این مناطق لذت‌بخش است. یکی از این روستاها که در حریم غرب پایتخت و چند کیلومتری تهران قرار دارد، «باغ دره» است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *