مدیر رادیو سلامت بر اثر سرطان درگذشت

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، صدیقه اعتماد سعید مدیر شبکه رادیو سلامت در سن 59سالگی از دنیا رفت. احمدرضا صدر مدیر روابط عمومی معاونت صدا ضمن تأیید این خبر، خاطرنشان کرد: به‌تازگی مرحوم اعتماد سعید متوجه شدند به بیماری سرطان مبتلا شده‌اند. متأسفانه به‌دلیل تشدید بیماری، ایشان شب گذشته ساعت 23 بر اثر بیماری سرطان خون دار فانی را وداع گفتند.

او درباره مراسم تشییع و تدفین مدیر رادیو سلامت به خبرنگار تسنیم گفت: فردا مراسم تشییع پیکر مرحوم اعتماد سعید پس از نماز ظهر و عصر با حضور همکاران رسانه ملّی از مسجد بلال به‌سمت بهشت زهرا(ع) برگزار می‌شود، قرار است ایشان در قطعه 232 به خاک سپرده شوند.

اعتماد سعید متخصص بیماری‌های کودکان، از بهمن‌ماه سال 1393 مدیریت رادیو سلامت را به‌عهده داشت.

وی پیش از این «عضو شورای سیاستگذاری سلامت سازمان صداوسیما» بود و از سال 1392 تا کنون قائم‌مقام شورای سیاستگذاری سلامت بود و در بخش‌های مختلف رادیو سلامت از جمله «مدیر طرح و برنامه این شبکه» و همچنین «سرپرست گروه سلامت جسم و سلامت اجتماعی رادیو سلامت» نیز سابقه فعالیت داشت.

همچنین ببینید

ملاقات خصوصی از دغدغه شخصی و زیست من سرچشمه گرفت

نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» در نشست نمایش و نقد این فیلم در باشگاه فیلم فرهنگسرای ارسباران عنوان کرد: در جنوب شهر بعضی آدم‌ها در دنیای خیالی خودشان زندگی می‌کنند. من این آدم‌ها را در محله خودمان دیده‌ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *