رئیس پلیس آگاهی فراجا کنترل و رصد مجرمین را حق پلیس دانست و گفت: پلیس آگاهی به‌زودی به تجهیزات هوشمند برای "رصد و کنترل مجرمین" مجهز می‌شود.

پلیس آگاهی به تجهیزات هوشمند برای “رصد مجرمین” مجهز می‌شود

رئیس پلیس آگاهی فراجا کنترل و رصد مجرمین را حق پلیس دانست و گفت: پلیس آگاهی به‌زودی به تجهیزات هوشمند برای “رصد و کنترل مجرمین” مجهز می‌شود.

سردار محمد قنبری؛ رئیس پلیس آگاهی فراجا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: کنترل مجرمین حق پلیس است و قانون هم این حق را به پلیس داده است.
وی افزود: پلیس آگاهی یک پلیس پساجرم است، یعنی بعد از اینکه جرم اتفاق می‌افتد وارد می‌شود، البته ما دوست داریم جرمی رخ ندهد و به همین دلیل در پلیس آگاهی کارهای پیشگیری از جرم هم انجام می‌دهیم.
قنبری با بیان اینکه در واقع کنترل مجرمین به نوعی پیشگیری از وقوع جرم است، افزود: پلیس با کنترل کردن مجرمین آنها را زیرنظر می‌گیرد تا از جرائم احتمالی پیشگیری کند.
استفاده از دستگاه “پُلی‌گرافی” مغزی در بازجویی‌ از مجرمین در پلیس آگاهی/ دریافت درجه “کارآگاهی” توسط 16 پلیس زن
رئیس پلیس آگاهی تصریح کرد: پلیس آگاهی باید مراقب باشد تا مجرمین مرتکب تخلف نشوند تا هزینه‌های گزافی به کشور وارد شود و باید اقدامات پیش‌دستانه داشته باشند.
وی با بیان اینکه مرکز پایش و کنترل هوشمند مجرمین در ماه‌های آتی سال قرار است افتتاح شود، گفت: : این مرکز در راستای کشف سریعتر جرم، رسیدن به جرم از طریق مجرمان و … فعالیت می‌کند و به‌زودی پلیس آگاهی به تجهیزات روز برای رصد هوشمند مجرمین مجهز می‌شود.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

واکنش پلیس فتا به بازی همستر کامبت

معاون اجتماعی پلیس فتا فراجا به بازی همستر کامبت در تلگرام واکنش نشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *